GlasGarten Crispy Caves
GlasGarten Crispy Caves
GlasGarten Crispy Caves
GlasGarten Crispy Caves
GlasGarten Crispy Caves
GlasGarten Crispy Caves

GlasGarten Crispy Caves

GH-2001708
Skladem, ihned k odeslání
149,00 Kč
S DPH
  • doplňkové krmivo pro krevetky
  • multifunkční - chutné krmení a úkryt
  • bohaté na vlákninu
Varianta


Historie ceny     Historie ceny
 

Crispy Caves jsou novinkou od německé značky GlasGarten, skládají se ze 100% přírodních surovin a plní dvě funkce v jedné, chutné doplňkové krmivo a úkryt.

Jedlé křupavé trubičky (jeskyně) obsahují přírodní vlákninu a zároveň podporují tvorbu biofilmu na jejich povrchu. Zejména pro krevety, šneky, sumečky kraby a raky je vláknina důležitou součástí jejich stravy a potřebná pro trávení.

Jeskyně Crispy Caves se skládají z velké části z dřevěných vláken (celulózy), jílu a listů, které se obvykle nacházejí v jejich přirozeném prostředí a jsou přijímány ve velkém množství. Řasy a bakterie se usazují jako biofilm na povrchu celulózy a tvoří základ výživy krevetek. Crispy Caves jsou proto dokonalým doplňkem k pravidelnému krmení základním krmivem, zůstávají ve vodě tvarově stálé a nutí krevetky k aktivitě při krmení, což odpovídá jejich přirozenému stravovacímu chování. Menší krevetky a šneci mohou vstupovat dovnitř jeskyně a v klidu se najíst z její vnitřní strany.

Pokud budete své krevetky krmit podle doporučení, pak GlasGarten Crispy Caves neznečišťují vodu a mohou zůstat v akváriu, dokud nejsou zcela snědeny.

Vizuálně připomínají dřevo nebo kůru a nabízejí tak velmi přirozenou dekoraci v akváriu nebo paludáriu. Doporučují se také jako víkendové nebo prázdninové krmivo, pokud musíte odjet a zanechat krevetkám potravu, která vydrží dlouhou dobu.

Jak krmit Crispy Caves?

Velikost S: V závislosti na počtu živočichů 1 až max. 3 jeskyně na 30 litrů akvarijní vody. Nové jeskyně přidejte nejdříve, až budou ty předchozí z větší části snědeny.

Velikost M: V závislosti na počtu živočichů 1 až max. 3 jeskyně na 60 litrů akvarijní vody. Nové jeskyně přidejte nejdříve, až budou ty předchozí z větší části snědeny.

Složení:

Dřevěná vlákna (celulóza), jíl, listy vlašských ořechů, rostlinný proteinový extrakt, řasy, obiloviny, minerální látky.

Rozměry:

Velikost S

Vnější průměr cca 1,4 cm

Vnitřní průměr cca 1,0 cm

Délka cca 4,5 cm

Velikost M

Vnější průměr cca 1,8 cm

Vnitřní průměr cca 1,4 cm

Délka cca 5,5 cm

Vyrobeno v Německu

4260361273963
Zatím žádné recenze

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání