GlasGarten Snail Safe 25 ml
GlasGarten Snail Safe 25 ml
GlasGarten Snail Safe 25 ml
GlasGarten Snail Safe 25 ml
GlasGarten Snail Safe 25 ml
GlasGarten Snail Safe 25 ml

GlasGarten Snail Safe 25 ml

GH-2001610
Skladem, ihned k odeslání
199,00 Kč
S DPH
  • přípravek proti vylezení šneků z akvária
  • vytvoří ochrannou bariéru pro šneky
  • neškodný pro všechny obyvatele akvária

 

GlasGarten Snail Safe ochrání vaše šneky před útěkem z akvária a před možným poškozením pádem nebo vyschnutím mimo akvárium, pokud se nedostanou zpět. Druhy šneků jako Neritina, Clithon nebo Vittina jsou známé tím, že rádi vylézají z akvária přes jeho okraj nebo z malých otvorů krytů akvária a pak bohužel vedle akvária často umírají, protože nebyli nalezeni včas.

Se Snail Safe - únikovou ochranou šneků tomu můžete snadno zabránit a chránit své šneky před takovými nehodami. Je neškodný pro všechny obyvatele akvária, ale nepohodlný pro šneky, takže se jim nechce jít dál, když se ho dotknou svou citlivou nohou a otočí se.

Snail Safe lze snadno aplikovat jako tenký, průhledný film jako krém, takže můžete svým šnekům vytvořit bariéru na místech, kde by neměli lézt. Dobře přilne na všechny suché povrchy, jako je sklo, plast, dřevo, kov atd. a je vodoodpudivý.

Používání Snail Safe:

Prstem naberte Snail Safe a naneste tenkou vrstvu na povrch suchého okraje akvária. Pokud mají být zajištěny jednotlivé otvory v krytu akvária, aplikujte únikovou ochranu Snail Safe přímo kolem otvoru. Povrch by měl být suchý. Čas od času zkontrolujte, zda je ochranná bariéra stále neporušená nebo je potřeba někde domáznout. Zbytky lze snadno odstranit suchou kuchyňskou utěrkou.

Obsah: 25 ml

Vyrobeno v Německu

Zatím žádné recenze
Produkt přidán do seznamu přání